Slezskomoravské telekomunikace s.r.o.

Slezskomoravské telekomunikace Opava spol. s r.o. je česká společnost založená v roce 1991 pracovníky montážního střediska Telekomunikačního obvodu Opava. V současné době má společnost cca 70 zaměstnanců. Je vlastněna 9 společníky a ve firmě není žádný zahraniční kapitál. Základní jmění společnosti činí 20 mil. Kč.

web: www.smt.cz

 

Profimedia

Společnost PROFIMEDIA byla založena již v roce 1991 a za dobu své působnosti prošla vývojem jak v rozsahu činnosti, tak i v organizační struktuře. V dnešní podobě firma poskytuje široký rozsah služeb v oblastech projekční a prezentační techniky, audiovizuální techniky, konferenčního servisu.

web: www.profimedia-cz.cz

 

Slezské stavby Opava

Společnost SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o. působí na stavebním trhu již od roku 1993. Svou činností se zaměřuje na bytovou, občanskou a průmyslovou výstavbu, včetně provádění rekonstrukcí objektů či zateplování budov. Jako generální dodavatel je firma schopna zajistit komplexní realizaci stavebního díla.

web: www.slezskestavby.cz

 

Pemistyl

společnost Pemistyl s.r.o. byla založena v roce 2000 a navázala na činnost firmy Stolařství Mainuš s.r.o., která působila již od roku 1994. Firma začínala s 15 zaměstnanci a specializovala se na výrobu oken a doplňkovou truhlářskou výrobu pro zemědělce. Dnes zaměstnávají 30 místních pracovníků a hlavní činností je výroba a montáž dřevěných oken, dveří a zakázkových interiérů. 

web: www.pemistyl.cz

 

Alkapet

Firma byla založena v roce 1996 a nachází se na Severní Moravě v obci Velké Hoštice, která je vzdálena asi 5 km od Opavy na trase Opava - Hlučín. Firma spolupracuje s řadou především specializovaných maloobchodů s krmivy, potřebami pro chovatele a prodejci drobných zvířat. Vlastní jak výrobu masnou, která vyrábí mražená krmiva a sušené, případně uzené pochoutky pro masožravce, tak výrobu zrninnou, kde míchají směsi pro ptactvo a hlodavce. Dnes spolupracujeme se všemi předními českými výrobci, dovozci a výhradními distributory a nabízí skladem až 3 500 položek prodejného zboží.

web: www.alkapet.cz

 

Morava stavby

Hlavní náplní naší společnosti MORAVA STAVBY je stavební činnost. Realizuje dodávky stavebních prací na klíč, i formou subdodávek. Provádí novostavby, rekonstrukce, modernizuje a adaptuje již existující stavby. Od roku 2008 je součástí společnosti MORAVA STAVBY také výrobna v Jindřichově ve Slezsku (okres Bruntál), kde vyrábí ocelové kontrukce a s tím spojené výrobky a dílce. Zajišťuje povrchovou úpravu dle požadavků zákazníka.

web: www.moravastavby.eu

 

Pedagogicko psychologická poradna

Pedagogicko psychologická poradna je příspěvkovou organizací s právní subjektivitou, jejímž zřizovatelem je Moravskoslezský kraj (od 1.října 2001). Ve své činnosti vychází z platného legislativního vymezení

web: www.pppopava.cz

 

síť mateřských školek

Za sponzorskou cenu se také staráme o 4 mateřské školky v okrese Opava, včetně odloučených pracovišť.

weby: www.skolkahavlickova.cz, www.slunickoopava.cz