Výhody externí podpory

Myslíte si, že stálá přítomnost Vašeho interního IT správce či operátora je výhodná? Že takto máte zajištěn nejrychlejší a nejkvalitnější servis všech Vašich zařízení i sítí? Praxe ovšem často potvrzuje pravý opak!

Výhody externí podpory

Daleko větší zkušenosti a orientace v libovolných problémech. 
Váš IT správce zpravidla řeší stejné, nebo podobné problémy. Vyskytne-li se nečekaný zádrhel nového typu, zabere mu spoustu času jeho studium a hledání řešení. My už ho většinou známe.

Nulové prostoje a žádné zbytečné platby.
Vašeho IT správce přece jen není potřeba pořád. Ale platíte ho stále! My zasahujeme, pouze když je potřeba a na dobu nezbytně nutnou k vyřešení problému.

Další vzdělávání v oboru?
Když už se Váš IT správce chce do dalšího vzdělávání pouštět, musí si najít vhodné a účelné témata, kvalitní lektory a většinou někam delší dobu cestovat. Potažmo není v práci. My jsme zde pro Vás nepřetržitě a stejně tak se bezustání vzděláváme v oboru.

Nemoc, dovolená?
I ten nejlepší zaměstnanec někdy potřebuje volno, nebo dovolenou. Případně nečekaně onemocní i na delší dobu. Musíte zajišťovat zástup, náhradníka? S naší firmou nic takového neřešíte!

Vzdálená pomoc

AnyDesk

 

Reference

I po letech kvalitní spolupráce, mě vždy překvapí, jak rychle jsou v případě závažného problému technici vyresime.cz schopni reagovat. Tato rychlost a profesionalita nám šetří nemalé prostředky.

Leonhard Řehulka, ředitel

SMT s.r.o.
Naši klienti na nás kladou vysoké nároky. Proto i my klademe vysoké požadavky na naše dodavatele. Z tohoto důvodu jsme si jako dodavatele služeb IT pro naši společnost zvolili firmu vyresime.cz.

Edvard Mamoň, jednatel

PROFIMEDIA s.r.o.

Zobrazit všechny reference