Od začátku existence firmy jsme nechtěli být obchodní firmou. Tyto firmy Vám mnohdy budou nutit to, co má v danou chvíli nejvyšší marži, a ne to co je kvalitní nebo výhodné pro Vás. Proto se setkáte s tím, že ostatní dodavatelé často střídají různé značky. To my neděláme. Dlouhodobě se držíme značek, se kterýma máme za roky praxe nejlepší zkušenosti. A protože největší část příjmů naší firmy tvoří služby, je kvalita dodávaného zboží preferována před marží samotnou. Pro většinu dodavatelů jsme certifikovaní partneři. Níže naleznete vybrané značky našeho sortimentu s důvodem proč preferujeme je.

DELL

Počítače DELL jsou naším primárním sortimentem v oblasti IT. Vynikají špičkovou kvalitou a zejména zárukou, která je u námi nabízených modelů 2/3 roky v místě instalace, přičemž doba dojezdu technika firmy DELL v případě poruchy je nejpozději do druhého pracovního dne.

OKI/CANON

Lídři na trhu s tiskárnami. Vynikající poměr kvalita/cena. Tiskárny CANON doporučujeme pro inkoustové modely, ostatní HP.

UBIQUITI

Tuto značku doporučujeme pro síťové prvky. Vyniká špičkovou kvalitou, výkonem a hlavně bezpečnostní. Jako levnější variantu doporučujeme značky NETGEAR/TP-LINK.

BELKIN

Značka známá především svojí kvalitou a doživotní zárukou. Z jejího sortimentu doporučujeme veškeré kabely, huby.

BITDEFENDER

Firma, která je lídrem v oblasti antivirových řešení. Zároveň má rovněž špičkový poměr cena/výkon. Díky velmi těsné spolupráci a dokonalé podpoře dokážeme svižně reagovat i na nadstandardní situace v oblasti virové problematiky.